Pázmány Péter bibornok, esztergomi érsek, Magyarország primása összes munkái. I-II. köt., V. köt. I. kötet: Felelet Magyari könyvére. Kempis Tamás Krisztus követéséről. Az uj tudományok hamisságának tíz bizonysága.; II. kötet: Imádságos könyv. Rövid tanuság. Keresztyéni felelet a megdicsőült szentek tiszteletirül. Alvinczi Péterhez íratott öt szép levél. Alvinczi feleletinek megrostálása. Calvinus...
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. Hozzá kapcsoló újságkivágásokkal
1929-1930 Credo! Folyóirat katolikus férfiak számára - A Credo Férfiegylet hivatalos lapja. VII-VIII. évf. (Két teljes évfolyam egybekötve). Fekete-fehér képekkel, a címlapon Márton Lajos illusztrációjával. Aranyozott félvászon-kötésben, a borítón kis sérüléssel, foltokkal. Az előzéklapon Dr. Horváth Sándor (1884-1956) szerzetes, teológus névbejegyzésével (1942-től a Pázmány Péter Tudományegyetem ...
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, kis folttal, de alapvetően jó állapotban.
12 db ferences szerzetesrenddel kapcsolatos könyv: Pétery Balázs - Barsi Balázs: Világ világossága; A Ferences Család közösségei Magyarországon; Assisi Szent Ferenc virágos kertje; stb. Vegyes állapotban.
dr. Békefi Remig: A Pásztói Apátság története. III. köt.: A Pásztói apátság oklevéltára 1342-1812. A zirci, pilisi, pásztói, szent-gotthárdi cziszterci apátságok története V. köt. Bp., 1902., 6+512+1 p. Magyar és latin nyelven. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.