1 600 HUF
1913 Die Fahne Mariens. Godalen-Korrespondenz für Marianische Kongregationen. Neunzehnter Jahrgang. Szerk.: P. Georg Harrasser. Wien, Verlag der "Fahne Mariens", (4)+288 p. Német nyelvű, képes vallási folyóirat teljes évfolyama egybekötve. Korabeli félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopottas gerinccel.