2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Hallgrímur Pétursson: Passió - énekek. Elmélkedések Krisztus urunk szenvedése felett. Ford.: Ordass Lajos. Reykjavík, 1974, Hallgrímur. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.