2 000 HUF
Hirscher Ker. János: Elmélkedések az egyházi év vasárnapi evangeliumai fölött I. kötet. Ford.: Lukácsék János. Kiadja Garay Alajos. Pest, 1863., Bartalits Imre, VI+429+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.