1 800 HUF
Kubányi Béla: Szentek követése. Rövid olvasmányok a szentek életéből az év minden napjára. Dr. Bellesheim Alfonz s egyéb hazai s külföldi író nyomán szerk. - -. Bp.,(1886), Dvorzsák János. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylap és a címlap kijár.