1 600 HUF
Lelki emlékmondatok megfontolásul az év minden napjára. Összegyűjtve: Szerafi Szűz Szent Terézia és Keresztes Szent János összes irataiból. Magyaritá: Semmer Imre. Győr, 1898., Nitsmann József, VII+2+234 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével.