3 000 HUF
Preces Ad Usum Quotidianum Clericorum Regularium Pauperum Matris Dei Scholarum Piarum Provinciae Hungariae, et Transilvaniae. Secundum Morem Romanum, Ecclesiaeque Ritus Concinnatae. Pest, 1839, Beimel József, 94 p. Latin nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.