17562. 437. Closed Online auction Books: Religion
3 000 HUF
0 HUF
Prohászka Ottokár: Elmélkedések az Evangéliumról. Bp., 1924., Szent-István-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : tg