2 000 HUF
Prohászka Ottokár: Gondolatok a századvégi hódolatnak és a magyar katholicizmus 900. jubileumának ünnepére. Bp., 1900, Stephaneum, 84+4 p. Korabeli átkötött aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel.