17564. 437. Closed Online auction Books: Religion
2 000 HUF
14
0 HUF
Secondo Franco: Népszerű feleletek a religio ellen intézett megtámadásokra I-II. Veszprém, 1869, Ramazetter Károly. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tg