3 000 HUF
dr. Békefi Remig: A Pásztói Apátság története. III. köt.: A Pásztói apátság oklevéltára 1342-1812. A zirci, pilisi, pásztói, szent-gotthárdi cziszterci apátságok története V. köt. Bp., 1902., 6+512+1 p. Magyar és latin nyelven. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.