2 400 HUF
Filozófiai kislexikon. Szerk.: M. Rozental és P. Jugyin. Benne a Színházi és Filmművészeti Főiskola ajándékozási soraival, Major Anna (1932-2021) dramaturg hallgató,később a Szabó - család dramaturgja részére, a főiskola rákosista címeres bélyegzésével. Bp., 1953., Szikra. Kiadó egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.