Bányabalesetek elhárítása. A bányász biztonságának kiskátéja. Szerk.: Lengyel András. Bp., [1950], Nehézipari Minisztérium Bányarendészeti Osztálya, 356 p. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, az elülső borítón kisebb folttal. Könyvárusi forgalomba nem került!
M. Coppius: Freihandflechten mit Papier und Kartonstreifen. Kinderbeschäftigungen nach Fröbel 1. Ravensburg, ,Otto Maier, 24 p.+ X (fekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
Chem. techn. használati cikkeknek gyakorlat által kipróbált szabálya. Kiadta: A bel- és külföldi nagy chemiai gyár kiváló vegyésze és fődolgozó társa. H.n., é.n., Lővy Adolf könyvnyomdája, Sátoraljaújhely. 60+4 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, sérült és foltos borítóval, sérült címlappal.
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari Szakkönyvtár 36-38. Bp., é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Szikra-ny.), 301+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.