16628.
437. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Baktay Ervin (1890-1963): A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n.[cca 1930 után], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t. +1-144 p.+17 (fekete-fehér fotók) t.+145-312 p.+13 (fekete-fehér fotók) t.+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.