16733.
437. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Erwin Benesch: Deutsch-Österreichs (Deutschösterreichs) Alpenwelt. Über Berg und Tal vom Bodensee bis zum Wienerwald. München, 1937, Bruckmann. Első kiadás! 140 képpel illusztrált és egy térkép melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.