16627.
437. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
Halácsy Dezső: A magyar városokért. Bp., 1940, szerzői kiadás (Keresztény Nemzeti Nyomdavállalat), 259 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány!