16597.
437. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Heinrich Schwerdt: Album des Thüringerwaldes. Zum Geleit und zur Erinnerung von - - . Leipzig, [1859.],Georg Wigan's Verlag, 324 p. Német nyelven. Szöveközti fametszetű illusztrációkkal, valamint litografált címképpel. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel és apró hiánnyal, kissé kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.