16730.
437. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Hetényi Imre: Egy magyar diák kalandjai Ázsiában. Sebők Imre rajzaival illusztrált. Bp.,én., Tolnai. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.