16696.
437. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjúsági Könyvtár 10. sz. Bp., [1926], Pallas, 134 p. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.