16683.
437. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Philipp Berges: A föld csodái. Ázsia, Oceánia, Amerika. Ford.: Házsongárdy Gábor. Világjárók. Utazások és Kalandok. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.