16651.
437. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Reizner János: Szeged története. II. köt.: A XVIII. század végétől az 1879. évi árvízig. Szeged, 1899, Szeged sz. kir. város közönsége (Engel Lajos-ny.), 367+(1) p. Oldalszámozáson kívül kihajtható mellékletekkel. Átkötött félvászon-kötésben, bejegyzésekkel, bélyegzőkkel.