Waldbauer Henrik - Sárossy László: A messzelovaglás és a budapest-bécsi distáncverseny. Pécs, 1909., Blancz József, 380 p.+34 (fekete-fehér fotók) t. + 1 (térkép-melléklet) t. Papírkötés, hiányos borítóval, széteső állapotban, foltos lapokkal, egy-két kisebb lapszéli sérüléssel.
Zimmermann Ágoston: A lovas-szobrok lovai. Adatok a ló plasztikus ábrázolásához. A szerző, Zimmermann Ágoston (1875-1963) Kossuth-díjas állatorvos, állatanatómus által Liber Endre (1878-1936) a székesfőváros első alpolgármestere (1931-1936) részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(1928),Hungária, 56 p. 31 fekete-fehér képpel illusztrált. Modern átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső borító felhasz...
A magyar ügetőtenyésztés. Tájékoztató az amerikai ügetőlő tenyésztésének magyarországi állapotáról. Szerk. és kiadja a Budapesti Ügetőverseny Egyesület. [A szerk. és kiadásért felel: Flóris Béla versenytitkár.] Bp., 1941., (Hollóssy János-ny.), 32 p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, de belül jó állapotban.
Benkő István: Magyar ügetőversenykönyv. Írta - - ügetőidomár a B.U. E. Amateur- és Nönvendékhajtó tanfolyam előadója. Bp., 1942, Klein S.-ny., 76+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, de belül jó állapotban.
Schandl József: Lótenyésztés. Bp.,1959, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen és borítón folttal, egyébként jó állapotban.