18048.
437. Closed Online auction
Sci-fi and fantasy books and objects
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Vegyes sci-fi könyvtétel, Kozmosz Fantasztikus Könyvek, 9 db. Bp., Kozmosz. Kiadói papírkötések, változó állapotban. + Lynn Martin: Galaxy Jane 1. Halál Bermudán. Bp., Horizont. Kiadói kopott papírkötés.+ Frederik Pohl: Túl a kék eseményhorizonton. Sci-Fi Mesterei. Bp., Móra. Kiadói papírkötés.