19147.
437. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
22 000 HUF
Antik ezüst (Ag) midertű ( egy, a fűzőre emlékeztető ruhanemű) jelzett 13 latos fémjel, kövekkel ékítve, h: 10 cm, bruttó: 13,94g