19114. 437. Closed Online auction Jewellery and precious metal items
1 200 HUF
49
0 HUF
Aranyozott ezüst (Ag) dobozka, porcelán fedővel, jelzett, kis kopásokkal, 5x3,5x3,5 cm, nettó: 21,87 g
Photo of the item taken by : nagy_andras