19110. 437. Closed Online auction Jewellery and precious metal items
10 000 HUF
16
0 HUF
Ezüst (Ag) nyelű gyümölcsös készlet, 6 személyes, sérült dobozban, jelzett, h: 15,5-17 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras