34127.
437. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
3 000 HUF
31db-os, főleg jelvényekből és kitüntetésekből álló tétel, közte ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott kitüntetés eredeti tokban miniatűrrel (5db) + 1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest" egyoldalas bronz plakett (65x56mm) T:vegyes közte sérült darabok