Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 207
2842786
34111
437
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
3db-os jelvény tétel, közte DN A Bencés Gimnázium zománcozott bronz sapkajelvénye (60x35mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző, hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) + DN zománcozott fém sapkajelvény Győr város címerével (46x30mm) T:XF,VF zománchiba
1 400 HUF
2811700
34112
437
Numismatics
3db-os repülős jelvénytétel, közte "MALÉV" + ~1950. "Sztahanovista" kitüntetés miniatűrje T:1-2- egyik tű sérült
2 000 HUF
2850297
34113
437
Numismatics
4db-os külföldi jelvénytétel, közte Ausztria 1906. "Általános Tavaszi Kiállítás" zománcozott fém jelvény (43x43mm) T:1-,2 közte zománchiba
4pcs of foreign badge lot, in it Austria 1906. "Allgemeine Frühjahrs Ausstellung" enamelled metal badge (43x43mm) C:AU,XF with enamel error among them
5 000 HUF
2841046
34114
437
6500
Numismatics
5db-os klf zománcos iskolajelvény tétel, közte DN "BP. VIII. ker. Vas u. - Gépi és Gyors" zománcozott fém jelvény (17x15mm) T:XF közte kis zománchiba
6 500 HUF
2604716
34115
437
Numismatics
5 db vegyes magyar és külföldi kitüntetés és emlékérem, közte ~1970-1980. "50 év - Arany Diplomás Pedagógus" zománcozott fém jelvény + DN "35 év a Nemzetgazdaság szolgálatában" német nyelvű, fém emlékérem (2x) kitűzővel T:2,2- patina
1 200 HUF
2846870
34116
437
Numismatics
6db klf szocialista kitüntetés, jelvény, közte 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban + ~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény tokban (20x28mm) T:1- patina
2 600 HUF
2774421
34117
437
Numismatics
9(xklf) márka, rajongói tematikájú műanyag és fém jelvény közte McDonalds, Nena, Nissan T:2-3- közte sérült, hiányzó függesztés
2837351
34118
437
Numismatics
11 darabos szocialista jelvény tétel, közte "Az oktatásügy kiváló dolgozója", "Kiváló munkáért" (2xklf) több jelvény tokban T:AU-XF közte hiányzó rátét, sérült tű, sérült tok
1 600 HUF
2841054
34119
437
Numismatics
12db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte ~1980. "Kiváló Kisdobos Munkáért" műgyantás fém jelvény (34mm) T:XF,VF közte zománchiba, patina, hiányzó tű
2 000 HUF
2839806
34120
437
Numismatics
14db-os magyar és külföldi jelvénytétel, közte Szovjetunió ~1960. "Moszkvai Energetikai Kutatóintézet" zománcozott jelvény, csavaros hátlappal T:AU-VF közte sérült darabok
1 400 HUF
2837251
34121
437
Numismatics
30 darabos külföldi kitűző tétel T:1-,2
30 pieces foreign pin lot C:AU,XF
1 000 HUF
2840299
34122
437
Numismatics
30db-os szocialista kitüntetés-tétel, közte több Kiváló Dolgozó és Szocialista Brigád T:vegyes közte sérült darabok
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035