Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 207
2840311
34123
437
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
30db-os szocialista kitüntetés-tétel, közte több Kiváló Dolgozó és Szocialista Brigád T:vegyes közte sérült és hiányos darabok is
1 000 HUF
2845223
34124
437
Numismatics
~25db-os jelvénytétel, közte zománcozott darabokkal T:vegyes
3 000 HUF
2774523
34125
437
Numismatics
30db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte "Richtofit / RichterGedeon" , "Tallinn-1979-Riga" fém, műgyantás fém és műanyag jelvények T:2-3 közte sérült, hiányzó függesztés, anyaghiány 2845884
34126
437
Numismatics
31db-os, főleg külföldi jelvényekből álló tétel, benne "Waterloo" modern fém jelvény T:vegyes
2 400 HUF
2853556
34127
437
Numismatics
31db-os, főleg jelvényekből és kitüntetésekből álló tétel, közte ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott kitüntetés eredeti tokban miniatűrrel (5db) + 1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest" egyoldalas bronz plakett (65x56mm) T:vegyes közte sérült darabok
3 000 HUF
2797181
34128
437
Numismatics
~35 darabos vegyes jó állapotú külföldi kitűző tétel, közte műgyantás és zománcozott darabokkal, műanyag tálcán
~35 pieces mixed foreign resin and enamelled pin lot in plastic tray
2 000 HUF
2840359
34129
437
Numismatics
36db-os szocialista kitüntetés-tétel, közte több Kiváló Dolgozó és Szocialista Brigád + 14db igazolvány, adományozói okirat, vagy elismerő oklevél T:vegyes közte sérült darabok
1 000 HUF
2840325
34130
437
Numismatics
37db-os szocialista kitüntetés-tétel, közte több Kiváló Dolgozó és Szocialista Brigád T:vegyes közte sérült és hiányos darabok is
1 000 HUF
2811670
34131
437
Numismatics
~40 darabos vegyes jó állapotú magyar és külföldi kitűző tétel tartómappában
~40 pieces mixed hungarian and foreign pin lot in a folder
1 600 HUF
2797089
34132
437
Numismatics
~50 darabos vegyes jó állapotú magyar és külföldi kitűző tétel, közte műgyantás és zománcozott darabokkal, műanyag tálcán
~50 pieces mixed hungarian and foreign resin and enamelled pin lot in plastic tray
2 000 HUF
2797156
34133
437
Numismatics
~50-60 darabos vegyes jó állapotú külföldi kitűző tétel, közte műgyantás és zománcozott darabokkal, műanyag tálcán
~50-60 pieces mixed foreign resin and enamelled pin lot in plastic tray
2 000 HUF
2855253
34134
437
Numismatics
66db-os magyar és külföldi turisztikai, illetve városi jelvényekből álló tétel, közte zománcozott darabok T:vegyes
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035