https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 207
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2838456
34003
437
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1960-1970. "Kohó és Gépipari Minisztérium Törzsgárda 5 év" aranyozott műgyantás jelvény + "Kohó és Gépipari Minisztérium Törzsgárda 10 év" aranyozott műgyantás jelvény T:UNC,AU
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2837343
34004
437
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1960-1980. "BHG (Beloiannisz Híradástechnikai Gyár) Budapest" bronz kitűző (18mm) T:AU,XF
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2837349
34005
437
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2831643
34006
437
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2855156
34007
437
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1961. "Vígszínház - 10" zománcozott, ezüstözött törzsgárda jelvény, mellékelt újságcikk fénymásolattal (18x17mm) T:AU
Starting price:
3 000 HUF
2837232
34008
437
0
4000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon + 1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon (zománchiba) + ~1950. "A Bányászat Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1- NMK 615., 601.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2816324
34009
437
0
1600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1960. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés szalagon, miniatűrrel és szalagsávval T:1-
Starting price:
1 600 HUF
2850070
34010
437
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:AU
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2770567
34011
437
0
1800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1967-1991. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2840158
34012
437
0
6000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" arany...
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2770471
34013
437
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
1969. "Páncélvonat 1919-69" festett fém jelvény (16x20mm) T:2
Starting price:
1 400 HUF
2821971
34014
437
0
3600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
over 1.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
further page navigation
Contact
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
Fax:
+36 1 / 318-4035
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Opening hours
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment