31301.
437. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
24 000 HUF
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" (6xklf) jelzett Ag (2x) (31,20g/925/42,5mm) jelzett Ag piedfort (62,92g/925/42,5mm) + ezüstözött bronz (42,5mm) + aranyozott bronz (42,5mm) + bronz kétoldalas emlékérmek eredeti tokban (42,5mm) T:1-1- (5x eredetileg PP) patina