1867-1869. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" Br kitüntetés mellszalaggal, az ezüstözött medalionban "XVIII" római számmal T:2 /
Hungary 1867-1869. "Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" Br decoration with ribbon, with silver plated medalion C:XF
NMK 149.
~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, bekeretezve. Alatta adományozói okiratból kivágás(?): "Karl Bauer hadnagy, tábori vadász, 1. zászlóalj." Szign.: Leisek T:AU patina
Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with ribbon, in frame. Under the medal there is a paper cutout (maybe from the deed of donation?): "Lieutenant Karl Bauer, Field Hunter, 1st Battalion." Sign: Leisek C:AU patina
NMK 129.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:XF edge errors NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:3 patina, korrózió
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:F patina, corrosion NMK 249.
1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina, kopott aranyozás, kis karc
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration without ribbon C:XF patina, worn gilt, small scratch
Osztrák-Magyar Monarchia / Csanád vármegye 1912. "A 1912. SEPTEMBER HAVI CSANÁDMEGYEI KIRÁLYHADGYAKORLATOK EMLÉKÉRE" bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF,VF patina, ph, kis ü.
Austro-Hungarian Monarchy / Csanád County 1912. "Military Exercise with the presence of Franz Joseph" bronze commemorative medallion with ear C:XF,VF patina, edge error, small ding
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:F ph., patina
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on edge and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:F edge error, patina
NMK 133.
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem fül nélkül. Szign.: Murányi Gyula (30mm) T:XF oxidáció