Lengyelország ~1960-1970. "Olimpiai részvételi kitűző" ezüstözött fém kitűző, hátoldalán "W MET" lengyel gyártói jelzéssel (20x16mm) T:AU kopott ezüstözés Poland ~1960-1970. "Olympic Team Participant Pin Badge" silver-plated metal badge, with "W MET" polish maker's mark on the back (20x16mm) C:AU worn silver plating
Lengyelország 1975. "GTS Wisła" a Wisla Krakkó labdarúgócsapatának zománcozott fém jelvénye (2db) T:1- Poland 1975. "GTS Wisła" enamelled metal badge of the Wisła Kraków (2pcs) C:AU
NDK ~1960. "DFV - Deutscher Fussball-Verband (Német Labdarúgó Szövetség)" zománcozott fém jelvény + ~1980. "DFV - Deutscher Fussball Verband der DDR (Az NDK Német Labdarúgó Szövetsége) műgyantás fém jelvény T:1-,2 GDR ~1960. "DFV - Deutscher Fussball-Verband German Football Association)" enamelled metal badge + ~1980. "DFV - Deutscher Fussball Verband der DDR (German Football Association of the GD...
NDK ~1960. "SC Dynamo Berlin" az NDK fővárosi kirakatcsapata, amely az Állambiztonsági Minisztérium, a Stasi alá tartozott. A klubot a Volkspolizei Potsdam Kelet-Berlinbe költöztetésével hozták létre, és az NDK legsikeresebb együttesét csinálták belőle. A klub ma Berliner FC Dynamo néven az egyesített Németország negyedosztályában található. T:1-
Oroszország 1998. "Világifjúsági játékok 1998" aranyozott bronz emlékérem sérült tokban (50mm) T:AU (PP) felületi karc Russia 1998. "The World Youth Games Moscow '98" bronze commemorative medallion in damaged case (50mm) C:AU (PP) slightly scratched
Spanyolország ~1950. "Atletico Bilbao" zománcozott bronz gomblyukjelvény. A ma Athletic Club Bilbao néven ismert csapat a spanyol labdarúgás egyik meghatározó klubja, 8-szoros bajnok és 23-szoros kupagyőztes, bár utoljára 1984-ben tudott trófeát nyerni (igaz, akkor egyszerre mindkettőt). Alapítása óta csak baszk nemzetiségű játékosok szerepelhetnek a színeiben. A klub soha nem esett ki az élvonalb...