Amerikai Egyesült Államok 1993D 1$ Ag "Jognyilatkozat" tanúsítvánnyal, dísztokban T:UNC
USA 1993D 1 Dollar Ag "Bill of Rights" with certificate, in display case C:UNC
Krause KM#241
Amerikai Egyesült Államok 1995. 1/2$ Cu-Ni "II. világháború végének 50. évfordulója" tanúsítvánnyal, díszdobozban T:PP
USA 1995. 1/2 Dollar Cu-Ni "50th Anniversary of WWII" with certificate, in display case C:PP
Krause KM#243
Amerikai Egyesült Államok 1999-2008. 1/4$ aranyozott Cu-Ni "50 Állam" (50xklf), nagyalakú karton berakóban, mely az Egyesült Államok térképét ábrázolja T:1-2 USA 1999-2008. 1/4 Dollar gilt Cu-Ni "50 States Quarters" (50xdiff) in big sized cardboard binder depicting the map of the USA C:UNC-XF
Amerikai Egyesült Államok 2000S 1/4$ Ag (5xklf) "50 állam negyed dollárosok" műanyag tokos szettben, benne: New Hampshire, Massachusetts, Maryland, South Carolina, Virginia T:PP tok repedt
USA 2000S 1/4 Dollar Ag (5xdiff) "50 State Quarters" set in plastic case, with: New Hampshire, Massachusetts, Maryland, South Carolina, Virginia C:PP case cracked
Amerikai Egyesült Államok 2000-2015. 25c Cu-Ni (12xklf) különböző forgalmi emlékkiadások (szövetségi államok, nemzeti parkok) T:AU,XF néhányon kis karc
USA 2000-2015. 25 Cents Cu-Ni (12xdiff) different circulating commemorative coins (federal states, national parks) C:AU,XF small scratch on a few
Amerikai Egyesült Államok 2001. 1$ Ag "American Silver Eagle" kapszulában T:1 halvány patina
USA 2001. 1 Dollar Ag "American Silver Eagle" in capsule C:UNC faint patina
Krause KM#273
Amerikai Egyesült Államok 2005S 1/4$ Ag (5xklf) "50 állam negyed dollárosok" műanyag tokos szettben, benne: California, Minnesota, Oregon, Kansas, West Virginia T:PP USA 2005S 1/4 Dollar Ag (5xdiff) "50 State Quarters" set in plastic case, with: California, Minnesota, Oregon, Kansas, West Virginia C:PP
Amerikai Egyesült Államok 2006S 25c Cu-Ni (5xklf) klf "Szövetségi Államok" emlékérmék eredeti, kissé sérült dísztokban T:PP
USA 2006S 25 Cents Cu-Ni (5xdiff) diff. non-circulating commemorative coins from the "50 State Quarters" series in slightly damaged plastic case C:PP
Amerikai Egyesült Államok 2007S 1c-1$ (5xklf) forgalmi szett eredeti tokjában T:PP kis patina
USA 2007S 1 Cent - 1 Dollar (5xdiff) coin set in original case C:PP small patina
Amerikai Egyesült Államok 2013S 1/4$ Ag (5xklf) "Gyönyörű Amerika negyed dollárosok" plasztik tokos szettben, tanúsítvánnyal, papírtokban T:PP műanyag tok karcos
USA 2013S 1/4 Dollars Ag (5xdiff) "America the Beautiful Quarters" in plastic case, with certificate and paper case C:PP plastic case is scratched
Amerikai Egyesült Államok 2019S 1$ "American Innovation - Delaware" karton díszcsomagolásban T:PP (Reverse Proof)
USA 2019S 1 Dollar "American Innovation - Delaware" in decorative cardboard case C:PP (Reverse Proof)