Amerikai Egyesült Államok 1966. 1c-1/4$ (4xklf) + 1/2$ Ag "Kennedy" forgalmi sor törött plasztik- és papírtokban tokban T:1 USA 1966. 1 Cent - 1/4 Dollar + 1/2 Dollar Ag "Kennedy" coin set in cracked plastic and paper case C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 1971S 1c-1/2$ (5xklf) forgalmi sor eredeti, sérült tokban T:PP USA 1971S 1 Cent - 1/2 Dollar (5xdiff) coin set in original, damaged case C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1973S 1c-1$ (6xklf) forgalmi sor eredeti, sérült tokban T:PP USA 1973S 1 Cent - 1 Dollar (6xdiff) coin set in original, damaged case C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1976S 1c-1$ (6xklf) forgalmi sor eredeti, sérült tokban T:PP USA 1976S 1 Cent - 1 Dollar (6xdiff) coin set in original, damaged case C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1976S 1/4$ Ag "Washington" + 1/2$ Ag "Kennedy" + 1$ Ag "Eisenhower" "Bicentennial" szettben, műanyag vákuum csomagolásban és karton keretben, angol nyelvű tájékoztatóval, eredeti piros műbőr borítékban T:UNC,AU kissé viseltes boríték USA 1976S 1/4 Dollar "Washington" + 1/2 Dollar Ag "Kennedy" + 1 Dollar "Eisenhower" "Bicentennial" in set, in plastic vacuum packaging with...
Amerikai Egyesült Államok 1977S 1c-1$ (6xklf) forgalmi sor eredeti, sérült, hiányos tokban T:PP USA 1977S 1 Cent - 1 Dollar (6xdiff) coin set in original, damaged case with missing pieces C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1979. 1c - 1/2$ (6xklf) forgalmi sor műanyag csomagolásban T:UNC USA 1979. 1 Cent - 1/2 Dollar (6xdiff) coin set in foil packing C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 1979D 1c - 1/2$ (6xklf) forgalmi sor műanyag csomagolásban T:UNC USA 1979D 1 Cent - 1/2 Dollar (6xdiff) coin set in foil packing C:UNC