10918. 437. Closed Online auction Engravings
5 000 HUF
0 HUF
Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Trefort Ágoston portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lap széle kissé foltos, 37,5x27 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert