2 400 HUF
Franz Xaver Winterhalter (1805-1873) festménye után, Gaitte metszése: Philippe d'Orléans, Párizs grófja, királyi herceg portréja gyerekként. Litográfia, papír, jelzés nélkül. 33,5x18 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.