2 000 HUF
14
Huszka Lajos (?-?), működött a XIX. sz. második felében: Budai árvízképek. A vízivárosi plébánia-templom a Bombatéren. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 18,5x13 cm. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben.