10934. 437. Closed Online auction Engravings
2 600 HUF
0 HUF
ca 1900-1910 "Chic Parisien" no. 135, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 42x20 cm. Lapszéli apró szakadással. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : pk