cca XVI. sz. Nápolyi életkép, In: Sebastian Münster: Cosmographie, ismeretlen XVI. sz. német nyelvű kiadás, papír, fametszet, paszpartuban, 26,5x16,5, paszpartu: 40x30 cm
cca XIX. közepe The Princess. Winner of the Oaks. Shakes at Epsom 1844. Acélmetszet, papír, jelzett a dúcon (Herring - Hacker), paszpartuban, 10,5x15 cm, paszpartu: 24x30 cm
cca XIX. közepe The Princess. Winner of the Oaks. Shakes at Epsom 1844. Acélmetszet, papír, jelzett a dúcon (Herring - Hacker), paszpartuban, a metszet elmozdult a paszartuban, 10,5x15 cm, paszpartu: 24x30 cm
XVIII. század vége, Robert Bénard (1734 -1785): Peches aux Hamecons, Hains & c., halászati témájú ábrázolás, In: Diderot - D'Alambert: Encyclopédie Pl. 18., színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, foltos, 23x16 cm, papír: 28x21 cm
XVIII. század vége, Robert Bénard (1734 -1785): Peches aux Filets, halászati témájú ábrázolás, In: Diderot - D'Alambert: Encyclopédie Pl. 51., színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, 23x16 cm, papír: 28x21 cm
XVIII. század vége, Robert Bénard (1734 -1785): Peches aux Filets, halászati témájú ábrázolás, In: Diderot - D'Alambert: Encyclopédie Pl. 64., színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, 23x16 cm, paszpartu: 35x28 cm
XVIII. század vége, Robert Bénard (1734 -1785): Peches aux Filets, halászati témájú ábrázolás, In: Diderot - D'Alambert: Encyclopédie Pl. 72., színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, 23x16 cm, paszpartu: 35x28 cm
XVIII. század vége, Robert Bénard (1734 -1785): Peches aux Filets, halászati témájú ábrázolás, In: Diderot - D'Alambert: Encyclopédie Pl. 69., színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, 23x16 cm, paszpartu: 35x28 cm
XVIII. század vége, Robert Bénard (1734 -1785): Peches aux Filets, halászati témájú ábrázolás, In: Diderot - D'Alambert: Encyclopédie Pl. 70., színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, 23x16 cm, paszpartu: 35x28 cm