XVIII. század vége, Robert Bénard (1734 -1785): Peches de Mer & c. Barques pour la Peche de la Morue, hajózási, halászati témájú ábrázolás, In: Diderot - D'Alambert: Encyclopédie Pl. 111, színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, 23x16 cm, paszpartu: 35x28 cm
XVIII. század vége, Robert Bénard (1734 -1785): Barques pour la Peche de la Morue, hajózási témájú ábrázolás, In: Diderot - D'Alambert: Encyclopédie Pl. 102, színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, 23x16 cm, paszpartu: 35x28 cm
XVIII. század vége, Robert Bénard (1734 -1785): Peches de mer, halászati, hajózási témájú ábrázolás, In: Diderot - D'Alambert: Encyclopédie Pl. 112, színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, 23x16 cm, paszpartu: 33x26 cm
XVIII. század vége, Robert Bénard (1734 -1785): Peches de mer, Peche de la Morue, halászati témájú ábrázolás, In: Diderot - D'Alambert: Encyclopédie Pl. 106, színezett rézmetszet, papír, paszpartuban, 23x16 cm, paszpartu: 33x26 cm
Thomas Allom - E. Roberts: West Front of Cathedral of Notre Dame, Antwerp (Antwerpeni Notre-Dame székesegyház), XIX. századi metszet modern reprodukciója, 50x36,5 cm
cca 1890 Münchener Bilderbogen 27 db lapja, korabeli és történelmi népviseletekkel, katonai egyenruhákkal. Színezett fametszet, papír, jelzett a metszeten. Braun & Schneider kiadása. Mind paszpartuban. 40x31 cm körüli méretben
Franz Alt (1821-1914) festménye után: Stein, Ausztria (Salzburg környéke). Kromolitográfia, papír, jelzett a kromolitográfián, hajtásnyomokkal, 26x38,5 cm
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833) festő rajza után metszette Karl Beyer: Sluini Határörző Stutzos Legény Leány. Ein Gränz-Scharfschütze und Maedchen aus Sluin. Kézzel színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Kisebb szakadással, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 25x19 cm
Valentine Green (1739-1813) metszése: Anne Conway angol filozófus portréja. Mezzotinto, papír, jelzett a metszeten, foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm.