cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- G.Heisinger: Aszód, Aszod, Darmstadt, G.G. Lange,(Pest,Lauffer és Stolp), acélmetszet, papír, 10x16 cm, papír: 15x24 cm
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883), J. M. Kolb (?-?): A Pannonhalmi főapátság, Benedictiner-Abtei zu Martinsber, acélmetszet, papír, 15x12 cm, papír: 25x17 cm
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Georg Michael Kurz (1815-1883): Világos, erdélyi település látképe, acélmetszet, papír, kissé foltos, 12x16 cm, papír: 17x25 cm
Frecskay László (1844-1916): A pesti tornaegylet dísztornázása a nemzeti lovardában (1867. február 2-kán). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, korabeli újságból kiemelve. 19x23,5 cm
Alt, Rudolf - Franz Xaver Sandmann:Vármegyeház Pesten. Kézzel színezett litográfia, 1853. A lapok a ,,Festői Megtekintések Budára és Pestre" című, eredetileg 24 lapos sorozatban jelentek meg. Kiadta L.T. Neumann, Bécsben. Lapméret 27x20 cm
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Vágvölgye Lipótvára,- Galgócz-s gróf Erdödy várával. - Wagthal mit der Festung Leopoldstadt, Galgotz & Dem Schloss des Grafen Erdödy, acélmetszet, papír, széles margójú kiadás, 10,5x16 cm, papír:22x31 cm
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J(ohann) Poppel (1807-1882): A pécsi Székesegyház, Der Dom in Fünfkirchen, acélmetszet, papír, széles margójú kiadás, 11,5x15,5 cm, papír:22x31 cm
cca 1800 Mehádia Orsova mellett leírás a vár látképe jelmagyarázat / Mehadia Litográfia / View of Mehadia with description Lithography in paspartu 21x13 cm