1880 Divatillusztráció esküvői ruhával a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 24x18 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
1883 Női divatok, Illustrirte Frauen-Zeitung 7. számából, színezett rotációs fametszet, papír. Lapszéli néhány apró folttal. Dekoratív, üvegezett keretben, 33×23 cm
cca 1878 Divatillusztráció a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 27x20 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
ca 1900 "Chic Parisien" no. 68, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 38x36,5 cm. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
ca 1900-1910 "Chic Parisien" no. 135, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 42x20 cm. Lapszéli apró szakadással. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
1880 Divatillusztráció a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 24x18 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
cca 1880 Női divatok, Illustrirte Frauen-Zeitungból, színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Lapszéli néhány apró folttal. Dekoratív, üvegezett keretben, 31×25 cm
cca 1877 Divatillusztráció a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 23,5x18 cm. Dekoratív, üvegezett fa keretben.