10795.
437. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
Jelzés nélkül: Lány portré. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, a keret sarkán kis sérülés, 24x18 cm