10796.
437. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 500 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz első fele: Vágtató ménes. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben, 28×38,5 cm