10700.
437. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: A rokkánál. Akvarellel színezett rézkarc, papír, a lap széle foltos, 22,5x31 cm