10044. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Barcsay Jenő (1900-1988): Fák, 1923. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 12,5x15 cm
Photo of the item taken by : pk