10066. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Blahos Rudolf (1917-1986): Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 7,5×19,5 cm
Photo of the item taken by : tg