10068. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Bocsák Krisztina (1964- ): Vízparti alkony. Olaj, farost, jelzett, díszes fakeretben, hátoldalán címkével, 20×30 cm
Photo of the item taken by : pk