260 000 HUF
673,58 EUR, 742,86 USD
Deim Pál (1932-2016): "Fekete tükör". Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm. / acrylic, signed, framed